| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa faca un asistent manager?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:KZP1sC6N5g4J:...clnk&gl=ro
aici este fisha postului.

| Leea1234 a răspuns:

Exact, nu stiu!
dar am o verisoara...are este asistent manager!(a aparut in revista femeia din luna mai!)
si ea face cam acelasi lucruri pe care le face o secretara!

| Irina a răspuns:

Pai asistent manager = secretar...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te ajute la nevoie: depinde de nevoie.

cami
| cami a răspuns:

Planifica, organizeaza, influenteaza si controleaza. De fapt, astea sunt atributiile managerului. Tu ca asistent, tot cam asa ceva.

| tipaaa a răspuns:

Ce trebuie sa faca un dizainer?

| IngridBeatrice a răspuns:

Bună, eu am găsit aici ce trebuie să facă un asistent manager: https://cariera.ejobs.ro/asistent-manager-ce-trebuie-sa-stii/