| Rusilian25 a întrebat:

Ce trebuie sa facem cind o sa vie 21 decembrie 2012?
Sa stam in beci?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Numai daca ai beci si vrei sa stai in el. Pentru mine va fi o zi normala si nu cred c-o sa fac ceva deosebit.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns (pentru Ioandelasal):

Exact! La fel si eu! Nu cred in sf. lumii, numai D-nezeu stie cand va veni!

| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde de beci... laughing

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Eu aştept să văd ce minciuresc maiaşii.
Pe curând!

| RainboyDash a răspuns:

Eu ma ascund in cotetul gainilor.Mult noroc!

| tpuforyou a răspuns:

Nu ar trebui sa stai pe acoperis!)))

| emiliaalexandra a răspuns:

Pe data de 21 Decembrie o sa se anute la tv ca ''din nou a fost un calcul gresit sau o eroare'' si daca vine sfarsitu lumii nici beci-ul nu te mai salveaza asa ca stai linistit/a si du-te la un suc

| a12 a răspuns:

Nu.pregateste apa mancare, baterii si lanterne

| WakeVkD a răspuns:

... Nu va veni sfarsitul, nu-ti fie frica!
Numai Dumnezeu stie cand va veni, si daca va veni si daca stai in beci tot mori laughing