| IrinaAndreea a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa fii "psiholog" la o revista pentru adolescenti? (adica sa oferi raspunsuri la intrebarile tinerilor si acestea sa apara in revista). Presupun ca se poate lucra si online din alt oras, nu unde isi are sediul revista? As dori raspunsuri serioase, daca are cineva vreo informatie. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonimacuprobleme a răspuns:

Buna Irina! Ca sa poti face acest lucru trebuie sa ai facultatea de psihilogie si apoi in revista respectiva trebuie sa fie un nr de telefon sau un E-mail pentru a pune intrebari. e bine tu poti lua acel E-mail / Nr telefon. pentru a suna si a vorbi despre aceasta oferta! Funda?

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea explică:

Facultatea o am, chiar si masterul in curs de terminare. happy

| adita2013 a răspuns (pentru IrinaAndreea):

Eu as dori sa-mi deschid un site pentru a da sfaturi tinerilor. Lasa-mi id-ul de mess, pentru o eventuala colaborare.

| Mwha a răspuns:

Pai trebuie sa fi psiholog, adica sa ai facultatea de psihilogie, si apoi te interesezi prin oras, suni la reviste ca sa vezi daca au nevoie de un dr. love sau mai stiu eu ce...