| GabyXddsfs a întrebat:

Ce trebuie sa faci sa fii mai rezistent eu am 35 de kg? sa alerg mai mult si sa nu obosesc repede mai peste juma de ora ar fi bine. >funda

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Mananca bogat in proteine(carne, alune, nuci, migdale) aproape orice contine proteine. Alerga zilnic. Cat poti tu. In o luna de alergat zilnic o sa deprinzi o rezistenta mare la alergare si o sa obosesti mai greu. In fiecare zi sa alergi mai mult ca in ziua precedenta. Azi alergi 10 minute fara oprire de ex. Si maine alergi 15 minute. Tot asa pana o sa ti se para un lucru simplu.

| GabyXddsfs explică (pentru Trynda):

Multumes, trynda

| Trynda a răspuns (pentru GabyXddsfs):

Cu placere.

3 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Mananca sanatos si fa sport mult, te vei obisnui, trebuie sa-ti faci un program