| Serafir a întrebat:

Ce trebuie sa stiu despre? si ce imi trebuie inainte de a pleca in America toate detaliile despre... mersi mult si pentru categoria selectata ma intereseaza

Răspuns Câştigător
| mihair a răspuns:

In primul rand iti trebuie viza, pe planu 2 formalitatiile de a pleca ca emigrant, este adevarat ca America a ramas un stat cu o putere extraordinara, da si sacrificiile sunt foarte mari, este greu sa pleci ca emigrant trebuie sa ai contract de munca cel putin 6 luni.