| TheDarkOfYourDreams a întrebat:

Ce va doriți de la viața asta? Ce ti-ai propus sa faci ca sa spui la sfarsit ca nu ai fost doar un om simplu care se trezeste dimineata si asteapta seara ca sa se puna la loc in pat? În afara de chestia cu "o sa ma casatoresc fac un roi de copii ma uit la meciuri ca e cool si astept sa mor". Ceva măreț,ca sa te faca sa te simti special,diferit, care sa te faca fericit si sa fi pasionat de ceea ce faci.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sanatate
banii
iubire
daca le ai pe astea 3 ai tot ce vrei

| cine1cine a răspuns:

Eu imi doresc să-mi fac bani, să-mi fac o casă după gustul meu, adica cu o baie mare cu o cadă mare cu duș, imi pun și televizor, și să stau cu tot felul de frapeuri in față cu sucuri de tot soiul și să ma relaxes! Apoi după ce termin de făcut baie, vreau să stau pe balcon, fiindcă am să-mi fac un balcon din acela frumos mare cu fotolii, multe fotolii și am să stau și am să privesc luna stele alături de iubita mea o să vorbim vom răde, apoi vom face dragoste, iar dacă la un moment dat nu va mai mege relația atunci imi caut altă gagică! laughing Îmi doresc să ma relaxez să stau să mă doară fix in p de toată lumea! Nu vreau să las nimic in urmă nici o invenție nici avere nici un renume mondial fiindcă timpul trece, strigătul meu de durere se va stinge o dată cu universul care a dat naștere unui om ca mine pentru a vedea ce a putut să facă el, adica universul și la fel cum spunea un mare filozof, strigăt de durere sublimat in glumă, fi-ți fericiți, viața e o mare minciună!winking Cănd te faci mai mare o să ințelegi mai bine ce scriu eu acum!

| kmidodo a răspuns:

Intrebarea asta are cate un raspuns de la fiecare persoana care ar dori sa raspunda..Fiecare isi doreste ALTCEVA. Eu de exemplu, imi doresc ca LA SFARSIT sa nu am constiinta incarcata ca am putut sa fac ceva pentru cineva si nu am facut, sau ca AM FACUT ceva care a distrus viata cuiva. Vreau si altele dar nu este locul pentru a scrie eseuri. Te-a multumit cumva acest raspuns?

| Yukii987 a răspuns:

Eu unul mias dorii sa fac bine altor oameni sau chiar si animalelor de exemplu, asta ma face pe mine fericit cand vad ca alt cineva zambeste din cauza mea. As vrea sa schimb lumea intro lume mai buna. Acuma nu orice vrem se si intampla, dar e bine totusi sa avem vise.