| coolbella a întrebat:

Ce va place mai mult?
Paste sau Craciun, dulce sau iute, fata sau baiat, Nokia sau Samsung, vara sau primavara?
cine raspunde cu raspunsurile pe care le-am ales eu primeste

Răspuns Câştigător
| olihateschool a răspuns:

Craciun, dulce, fata, Nokia, varaa

Funda?

10 răspunsuri:
| Crazyycoffedrop a răspuns:

Craciun [normallaughingatunci afci ceel mai multe nebunii cu prietenii], dulce, baiat[ca doar nu sunt pe inverslaughing]si vara laughing

| Leylla a răspuns:

Craciun, dulce, baiat(sunt fata), Samsung si vara.

Tie? Ce iti place?

| lexy22 a răspuns:

Cred ca Craciun(nu sunt sigura), dulce:*:*, fata, Nokiabig grin, varaaaa>big grin

| scienceftw a răspuns:

Niciuna, iute, fata, Samsung, vara

| andrutz4 a răspuns:

1.Paste 2. Dulce 3.Baiat 4.Samsung 5.vara

| blaksoul12 a răspuns:

Paste, iute, fata, Samsung, vara

| RilaIepur a răspuns:

Craciun, iute, fata, Nokia, vara

| Iulikutzzaa a răspuns:

Amandoua in general, dulce evident, fata, Samsung, vara funda?

| CristiGood a răspuns:

Paste, dulce, fata Samsung, primavara