| JustWannaDance a întrebat:

Ce vreti sa va faceti cand sunteti mari? happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Web designer/digital art graphycian

| edc a răspuns:

Veterinar sau stomatiloghappy

| PastilutaExti a răspuns:

Rock`aritalaughing
Sau...fotograflove struck

| Jublie a răspuns:

I wanna be a billionaire...

| yoo23 a răspuns:

Inginer constructor, medic veterinar,

| EveEve a răspuns:

Vreau sa-mi fac o trupa si sa cantamtongue

| msa4u a răspuns:

Judecator... Hahaha big grin
Don't we all wanna be billionaires? big grin

| annakarenina a răspuns:

Cantareata de opera.

| Razvan a răspuns:

Visul meu e să devin marinarlaughing

| lucianbarna a răspuns:

Eu vreau sa ma fac cantaretz de muzica pop:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X sunt baiat am 14 aniwinking si imi voi face melodii:X aprovizionate (sper de ) CatMusiC:X:X:X:X:X:X:X:X cine stie sa cante : chitara clasica, tobe,(baterii) sau. pentru infor add barna_lucian2009

| lucianbarna a răspuns:

Pai eu vreau sa devin cantaret de muzica usoara(pop) am X14ani si vreau sa devin o vedeta tv, pop:X:X... stiu ca va fi FOARTE greu dar voi trece peste tot cu bine sperhappy
Ma va sustine CatMusiclove strucklove struck acolo imi voi face mel.
winkingwinkingcine stie sa cante la chitara clasica, tobe(baterii)contact:barna_lucian2009winkingwinkingmersi.

| lucianbarna a răspuns:

Scuze 2ublu postcryingcryingcrying am rasp anonim dupa mi-a dat nu stiu ce dupa mi-am facut cont si uite asa am facut 2blu postcryingscuze.

| elasexygagica a răspuns:

Dansatoare profesionista la bara

| Cleona a răspuns:

Judecator!

| BMihai a răspuns:

Tătic happy