| Muffer a întrebat:

Ce ziceti de asta:
http://www.youtube.com/watch?v=jSFTIjS_V3s
Credeti ca am vreo sansa pentru a imi face o cariera in asta? Este a 2-a melodie a mea. Vreau sa stiu daca merge a fi ascultata si undeva unde as putea sa ii fac reclama daca stiti.

7 răspunsuri:
| Loly a răspuns:

Daca chiar tu canti atunci Bravooo! Ai talent!
Suna destul de bine dar cred ca ar trebui sa mai lucrezi putin si ai toate sansele sa iti faci o cariera in muzica.Bravo! thumbs up

| Xixi a răspuns:

Uite vad ca toti se dau in gat dupa funda. doar de asta si comenteaza...parerea mea : sincer trebuie de lucrat dar daca te stradui vei reusi. mult succes.:* si fii sigur ca nu pentru funda am scris.nu inteleg de ce altii cersesc funda. cu ce le ajuta.

| Gufiii a răspuns:

E super imi dai si mie fundapuppy dog eyes

| Vlad2013 a răspuns:

E buna dar mai ai de lucrat

| dumiali1998 a răspuns:

Da eeeeeeee tare fundabig grin

| Paulina_2999 a răspuns:

Daa e tare si foarte frumoasa
du-te la internetu si cautati reclama:X:Xsi o sa gasesti
Funda? te rgo?

| xSecret a răspuns:

I tare. dar daca ar fi cantata in franceza ar fi sh mai si.love struck Deoarece ai asa un accent mai ciudat.[in sens`u bun al cuv.]
Bravo merita sa fie ascultata la t.v ori. oriunde-altundeva.