| MariaMmc a întrebat:

Ce ziceti de facultatea de economie si administratia afacerilor din timisoara? E buna? Pot reusi dupa sa ies in domeniu? Sau facultatea de farmacie, mie imi place matematica dar pentru bani si o viata buna a-si invata si bio si chimie.

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Nu te lasa indus in eroare de mirajul banilor! Studiaza ce te pasioneaza si asta iti va asigura succesul pe termen lung. FEAA din Timisoara e recomandata. In plus, domeniul e unul destul de larg si ofertant pe piata de job-uri!