| break a întrebat:

Ce ziceti e bun daca fac un curs de manichiurist? se gaseste de munca dupa aia? se castiga bine?

4 răspunsuri:
| catalinaicg a răspuns:

Da e foarte bine. Mai ales acum cu unghiile cu gel. Da se castiga, dar depinde de orasul in care vrei sa lucrezi, daca e mic nu stiu cate sanse ai sa excelezi, dar daca e un oras mai maricel cred ca va fi ok.

| crazyfun a răspuns:

O da ce bine ti-ar prinde. faci bani frumosi si nu e mult de muncahappy

p.s: toate fetele si femeile mature isi pun unghiile in gel...a devenit un lucru indispensabil pentru ele

soo...chiar iti recomandhappy

| Petreus_Aura_1975 a răspuns:

DEstul de bine adica cam putin eu sic ca nu o sa gasesti prea multe locuri pentru ca sunt profesionisti cunoscuti eu sic sa faci o treba de oameni seriosiosi acolo se castiga de exp daca iti place migala fa te stilist si incearca sa te documentezi inainte sa incepi munca ca sa vada ca se pun cu un om bun si facut pentru asta

| Eellyyzzaa a răspuns:

Se gaseste loc de munca si salariul variaza. Adica depinde de cat esti de bun si poate fi intre 500-800 €. Funda?