| Aleana a întrebat:

Ceau. Ma intrebam daca imi poate spune cineva cum este sa lucrezi la drogherie (DM)? Care sunt atributiile unei casiere? Inteleg ca persoana care ocupa acest post contribuie si la aranjarea marfii, dar intrebarea mea este daca trebuie sa participe si la descarcarea marfii si caratul acesteia? Daca da cat de grele sunt cutiile? Iar ultima intrebare ar fi daca au si timp partial, adica 4 sau 6 ore. Multumesc!

1 răspuns:
| Spinu_Alexantru_1999 a răspuns:

Din cate stiu trebuie sa ai diploma de farmacist ca sa poti aplica si nu cred ca descarcatul marfii intra in atributiile acestuia, si oricum cat de grele ar putea fi un stoc de umplere la o drogherie incape intr-o masina normala