| daliacaran a întrebat:

Ceau. Vreau sa ma angajez ca operator calculator la o firma, si ma gandeam ca poate ma ajuta cineva cu mai multe detalii despre ceea ce presupune jobul.
Stiu ca ar trebui sa introduc niste date in computer, dar stie cineva cat dureaza joburile astea, pentru ca ma gandesc (poate incorect) ca nu te pot tine sa faci asta un an spre ex.
multumesc anticipat.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de firma, poate sa fie pe termen nedeterminat, nu ai de unde sa stii pana nu ajungi la fata locului