| Maria1927 a întrebat:

Cei care ati picat examenul de BAC ce faceti acum? Stiti facultati fara BAC?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| minrest a răspuns:

Asta e rostul bacalaureatului, sa poti da examen la facultate. Chiar si cu bac-ul, sunt o gramada de fabrici de diplome, ale caror documente de studii nu fac decat sa arate angajatorului ca iti pierzi timpul si iti irosesti banii. Mai vrei sa fie si fara bac?

| 393Dan a răspuns:

Vei pierde doar timpul la facultate. Mai bine cauta-ti de lucru. In acei 3-4 ani de "invatatura" macar iti faci un stagiu bun de munca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista asa ceva

Răspuns utilizator avertizat
| VreauSăIauBACul a răspuns:

Cei care au picat BAC-ul trebuie să se pregătească pentru următoarea sesiune de BAC.
Materiale bune pentru BAC: https://www.facebook.com/VreauSaIauBACul