| Sonia822 a întrebat:

Cei care dati licenta luna asta, in ce consta, de sunt 3 examene?

9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Pai dacă ru nu știi cre dai, noi de unde sa știm ca tu dai practica, teorie si licența?

| Sonia822 explică (pentru Catrice):

Nu dau eu, am o prietena care da 3 examene. Am mtivele mele pentru care nu o intreb direct. Si intrebarea era clara, e pentru cei care stiu a raspunda, nu pentru cei care nu stiu sa raspunda

| Wr3nch a răspuns (pentru Sonia822):

La ce universitate si facultate? laughing La mine se dau doar vara sau in februarie lol.

| Catrice a răspuns (pentru Wr3nch):

Ma bate gândul ca ar fi o postliceala, alea au examen in perioadă asta, cera ce rexokica si partea cu '3 examene'

| Sonia822 explică (pentru Catrice):

Gandul te biciuieste, si esti masochist/a ca-ti place. E Facultatea de Medicina si Farmacie Carol Dacila, medicina dentara

| Sonia822 explică (pentru Wr3nch):

Medicina Dentara la stat

| Wr3nch a răspuns (pentru Sonia822):

Ai aici detalii despre cele 3 examene.
https://umfcd.ro/educatie/examen-de-licenta/regulament-examen/

| Catrice a răspuns (pentru Sonia822):

Ah ce m-ai biciuit cu răspunsul laughing
Daca nu erai secretoasa si tot știai unde învăța, cu un simplu search te rezolvai. Oricum răspunsul cu probleme e același.

| Biciclistul5242 a răspuns:

Nu,sunt 5