| IoanaIonuca a întrebat:

Cei care sunteți/ați fost la medicină, cum este? E greu, merită? Credeți că 1 an de învățat este suficient pentru a reuși să intru? Vi se pare târziu 22 de ani pentru a începe? Eu acum sunt la contabilitate anul 3, dar gândul meu tot la medicină a rămas. Și aș vrea ca la anul să încerc, poate visul meu devine realitate.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"la medicină,... merită?"

decide-te mai întâi dacă vrei

| sierra1 a răspuns:

Tot nu ne-ai răspuns, stăm rău cu comunicarea, așa-i?

| BlackLight1987 a răspuns:

Dacă îți dorești cu adevărat vei reusii. Eu am avut un coleg, avea 50 de ani la admitere, și a terminat-o cu briohee hee