| afrodita3333 a întrebat:

Ceva informatii/pareri despre facultatea de Comunicare si relatii publice? A absolvit cineva aceasta facultate? Ai sanse sa iti gasesti un job in domeniu?

1 răspuns:
| condru a răspuns:

Nu stiu nimic despre aceasta facultate, dar sanse sa te angazezi sunt foarte mari doar daca esti ambitioasa si umbli ca sa obtii ce iti doresti, de exemplu eu sunt la facultatea de constructii din Timisoara si lucrez la o firma de software and development, conteaza sa umbli mult si sa fi ambitioasa daca vrei sa lucrez intr-un domeniu anume...