| xGyAx a întrebat:

Ciao! dati-mi si mie mai multe idei cu ce sa ma imbrak la halloween ca vreau sa castig

Răspuns Câştigător
| Pustii a răspuns:

Cel mai bine si mai usor de castigat e sa combini personaje din doua sa faci una fii creativa fa un nou personaj si dai tu o noua poveste si vei fi unica ptrintre cei care vor fi mai multi fantome vrajitoare etc...vei castiga singur asa

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deghizeaza-te in Elisabeta Bostan.
Regizor de filme romanesti in special pentru copii.
Ia un megafon si imparte carti de vizita cu numele si prenumele pe ele. Va fi haios!
http://www.google.ro/......tp?/search

| GoddesWilma a răspuns:

Imbracate stil Lady Gaga adica imbracate aiurea, merge, eu am fost asa anul trecut si am castigat, imi dai fundita?batting eyelashes

| Craazy a răspuns:

Mireasa Moartawinking

P. S Fundabig grin

| Roxana2626 a răspuns:

Eu ma imbrac in fiecare an in vrajitoare