| Gamerita a întrebat:

Ciao TPU! Spuneti-mi si mie va rog, cum sa downloadez cu USB-u poze din PC pe tel, Nokia c3?big grin Stiu doar melodii, dar nu pot si nu stiu la poze sad Funda :*

Răspuns Câştigător
| darkacvilla a răspuns:

Salutare,

Instaleaza-ti pe pc ovi pc suite sau Nokia pc suite si ai buton de sincronizare happy. Asta e cea mai sigura cale... daca-l conectezi pur si simplu risti sa se intepeneasca si n-o sa-ti mai mearga. Si e si usor, au interfata prietenoasa cele 2 programewinking

Zi frumoasa,
Andrei

3 răspunsuri:
| darkacvilla a răspuns:

Cu placere, oricandwinking!

| GuessWhoo a răspuns:

Ca si la melodii