| RoxyOnTPU a întrebat:

Ciau TPU...cine poate sa imi dea o sugestie pentru un nume de scena vreau sa fiu fiu actrita si scriitoare dupa ce termin faculta. Ma cheama Roxana poate va ajuta. Fundita pentru cel mai bun raspuns

6 răspunsuri:
| Justanairhead a răspuns:

Ca sa ai un nume de scena trebuie sa iti gasesti un pseudonim adica ceva care sa te si reprezinte. un cuvant care te reprezinta. uite de ex eu sunt mai mereu cu capul in nori si asa mi-a venit ideea ca toate lucrarile si pe unde sa ma loghez sa fiu "justanairhead" acesta e antetul meu la scris cam peste tot sau Anne in paginile colaboratoare plus scurtmetrajele sau videoclipurile in care joc. noi nu te putem ajuta pentru ca nu te cunoastem. ai putea vb cu prietenii tai apropiati sa te ajute in gasirea unui nume de scena. ceva care te reprezinta pe tine. o calitate, ceva din caracterul tau. mult noroc (asta e opinia mea)

| RoxyOnTPU explică:

Mersi mult :* cu atat mai multe sugestii cu atat mai bine

| RoxyOnTPU explică:

Puteti sa puneti si nume de scena care sa nu aiba legatura cu numele meu (ex Rain Kiss)

| swgirl a răspuns:

Roxanne (roxen) big grin

| darkwizzy978 a răspuns:

Din cate stiu este un nume de origine Persana...Roxana frumos nume.Pai "Raoxshna/Roxane/Roxanne/Roxan"mai scriu cand imi mai vin in minte

| mihaela5606 a răspuns:

Ruxi,Rocki...Fundiţa?