| Yoh_Viktor_1979 a întrebat:

Cine a intrat la Xenopol-economic? Eu sunt boboc anul care va incepe si nu am intrat cu nimeni cunoscut pe acolo si vreau sa imi fac macar un prieten/prietenawinking pana incepe liceul. Lasati-va id-urile aici si dati add la: yoh_infectie11

1 răspuns:
| takoda171 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa iti expui datele personale in felul acesta. Daca vrei sa iti faci prieteni de ce nu vorbesti cu ei la scoala, sunt sigur ca nu vei fi respins.Trebuie doar sa nu fi timid happy Bafta la facut prieteni.