| andreea964 a întrebat:

Cine a lucrat ca asistent de farmacie, m-ar interesa ce salariu primesti la inceput și pana la cat poate ajunge?

Răspuns Câştigător
| BlondaFrumoasa a răspuns:

Depinde de farmacie pentru ca eu am lucrat si cu 900 ron si bonuri de masa si am gasit si 1400 si bonuri de masa. Deci in principiu depinde de marimea firmei si orasul unde este.Dar salariu in comparatie cu al farmacistei este nesemnificat. Farmacista mea avea 6000 ron pe luna ..deci pana la urma mai bine faci facultatea sa lucrezi ca si farmacista ca alfel nu merita in tara asta de doi bani.

1 răspuns:
| andreea964 explică:

La angajare se cere diploma de bac?