| Trollerul a întrebat:

Cine are patchul cu echipa romaniei pentru Fifa World Cup 2002? var rog sa lasati id sa va contactez, DAU Funda!

Răspuns Câştigător
| LightxD a răspuns:

Uite un site de unde poti descarca http://www.fifaromania.net/download/fisier/romania-at-the-world-cup/ dar iti recomand o versiune de world cup mai noua :P

| Trollerul explică (pentru LightxD):

Multumesc dar am mai incercat de aici si cand dau pe server sa il descarc imi da Page Not Found, joc world cup 2002 ca esre jocul copilariei mele xD

1 răspuns: