| boymenWow a întrebat:

Cine are sa-mi dea si mie arme, armuri la EarthMetin2 otel ....sami lase raspunsurile sau YM funda+vot!
Va multumesc

11 răspunsuri:
| paul55 a răspuns:

Salut iti dau eu +9 ca ma las de metin ca nu mai am timp pentru el imi eu intru pe 01.7. 2013 la ora 8 seara am cont pe toate serverele si ma gasesti la fierar ok si imi dai funda si vot.

| boymenWow explică (pentru paul55):

Imi mai dai sau nu?

| paul55 a răspuns (pentru boymenWow):

Da ma zi pe ce server ai cont

| boymenWow explică (pentru paul55):

Pai este earth

| paul55 a răspuns (pentru boymenWow):

Da azi la ora opt ma gasesti cu un cont de lv 42 langa fierar daca nu ma gasesti iti dau parola si numele contului sa iei tu tot.

| boymenWow explică (pentru paul55):

Da-mi parola si numele tau sa iti dau mai repede fundita happy

| boymenWow explică (pentru boymenWow):

Sau da-mi aidiul mai bine happy

| paul55 a răspuns (pentru boymenWow):

Ma idiul nul mai stiu dar im mai stiu numele si parola dar nu stiu pe ce sv era incearca contul asta pe toate sv Cont: Assasin71, Parola :Agent007

| BiiBiia a răspuns (pentru boymenWow):

Naveti nicio treaba voi va dati parolele de fata cu toata lumea? laughing big grin

| boymenWow explică (pentru BiiBiia):

Stii ca-rei treaba ca nu merge si de aia am lasat comm asa cu nume si passwinking

| 1AlexS a răspuns:

Fratello .....asa eram si eu, eram in stare sa ma arunc in cap doar ca sa imi usurez munca! Nu e bine ruta asta pe care ai aleso! Munceste! Metiunu creaza dependenta :!