| walera a întrebat:

Cine cunoaste unde se poate de gasit in Romania un colegiu sau liceu sanitar sau de medicina pentru studentii din basarabia dupa clasele 9

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci liceul, adica 12 clase si apoi te inscrii la o postliceala sanitara.Nu exista asa ceva din clasa a 9-a.

4 răspunsuri:
| emo:Xkid:X a răspuns:

Poi in Pitesti liceul ''Ion Cantacuzino'' in Gavana :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E\sty o vaca ideala pentru o partida de sex... abia astept sa te ***

| ana_3219 a răspuns:

Iasi, focsani, buzau, bucuresti, pitesti!
bafta!

| Iva a răspuns:

Niste grupuri scolare sanitare poti vedea aici: http://www.admitereliceu.ro/......itutii.php

Sigur mai sunt si altele dar nu stiu eu prea bine sa le gasesc pe site.