| Addaa1998 a întrebat:

Cine este idolul tau?*

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au fost și vor rămâne, părinții!
Pa, pa.

| Ciuuf a răspuns:

Idolul meu e Mama!

| GGUESS a răspuns:

Parintii laughing

| ORDKEO a răspuns:

Nu am

| Charlly a răspuns:

Parintii..nimeni altcineva.:*

| tania_5982 a răspuns:

Nu am niciun idol. Nu consider ca ar trebui. Eu sunt singurul meu model in viata. Poate si parintii si bunicii mei. Dar mai mult ma bazez pe mine. Dar "idolul" tau? Cine este? :-D

| Addaa1998 explică (pentru tania_5982):

Parinti,mai mult mama.Ai dreptate dar idol iseamna sa iubesti pe cineva, sa il urmezi ca model.Ei bine, mama este pe primul loc, familia in general dar ca vedeta este Taylor Swift.

| tania_5982 a răspuns (pentru Addaa1998):

Am inteles. Eu sincer, ca vedeta, nu cred ca am vreo una. In vedetele de astazi, nu prea gasesti vreo una de urmat, gen Ruby sau altele care apar mai mult dezbracate pe la televizor. Raman la mine si familia mea, care suntem vedetele casei :-))!

| Bestxl a răspuns:

Dumnezeu.winking

| W3ZzoRe a răspuns:

Idolul Meu Este Dumnezeu

| Sethon a răspuns:

Sunt prea plin de mine sal iubesc pe altu mai mult decat pe minehee hee glumeam n-am idoli incerc sa fur de la fiecare cate putin daca intelegi ce vreau sa spun, dar il apreciez destul de mult pe Cheloo imi place foarte mult tot ce reprezinta!

| justme01 a răspuns:

Nu am asa ceva. Al tau care e?