| Anastasia4ever a întrebat:

Cine esti interesat sa castige bani si cadouri ca reprezentant Avon? Mentionez ca si minorii au posibilitatea! Astept intrebari. happy

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și eu îți menționez ă nu este un site de recrutare. Riști suspendarea contului.
Citește regulamentul: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| negru30 a răspuns:

Imi pare rau pantru ce scriu - la Avon nu exista marfa de calitate - spun din propria experienta - tot ce este de calitate gasesti numai aduse de afara

| FallingRain a răspuns (pentru negru30):

Eu folosesc frecvent produse Avon si pana acum au dovedit a fi destul de bune.
Da, m-ar interesa sa devin reprezentant Avon, problema este ca sunt minora. Stiu ca au voie si minorii, am o colega care este reprezentant. As vrea doar sa stiu mai multe detalii despre comanda si cataloage, inscriere, etc.

| FallingRain a răspuns (pentru negru30):

Da, m-ar interesa sa devin reprezentant Avon, problema este ca sunt minora. Stiu ca au voie si minorii, am o colega care este reprezentant. As vrea doar sa stiu mai multe detalii despre comanda si cataloage, inscriere, etc.

| negru30 a răspuns (pentru FallingRain):

Nu stiu iubire - eu nu folosesc Avon

| negru30 a răspuns (pentru FallingRain):

Eu primesc " cadou " dar nu Avon

| Anastasia4ever explică (pentru FallingRain):

FallingRain, da-mi add la teo4_ever si am sa-ti explic tot ce vrei.

| Anastasia4ever explică (pentru FallingRain):

Da-mi add la teo4_ever si am sa-ti explic tot ce vrei.

| Anastasia4ever explică:

FallingRain, da-mi add la teo4_ever si am sa-ti explic tot.

| Anastasia4ever explică:

Andra2503 nu reusesc sa raspund la mesajul primit de la tine. Dupa cum am mai spus, da-mi add la id-ul teo4_ever pentru toate detaliile pe care le doresti. Merci happy