| ELD a întrebat:

Cine imi da si mie mai multe detalii [in legatura cu orele, bacul etc] la profilele:bilingv engleza[nu intensiv] si stiinte sociale.Care ar fi mai bun pentru facuktatea de drept?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Eu sunt la stiinte sociale.
deci: se face in a 9-a si a 10-a fizica si chimie, matematica se face pana intr-a 12-a inclusiv, se fac si engleza 3 sau 4 ore de obicei 3 eu am 4 dar voi ramane cu 3 se face si logica sad se face si psihologie
nu se da teza la matematica! 1
nu dam bac la mate!
dar ne innebuneste cu logica si istoria!crying

| DiDi a răspuns:

Intra pe http://www.edu.ro si ai sa gasesti detalii despre bac.
Parerea mea, ca dintre cele doua, ar trebui sa alegi bilinv engleza.

| ELD explică:

Facultatea. scuzehappy