| XnameX a întrebat:

Cine imi poate spune mai multe despre fbi. adica cum ajungi acolo si ce fac acei oameni ..pe scurt nu vreau chestii de pe wikipedia.
funda

5 răspunsuri:
| SomeRomanianGuy a răspuns:

Cati ani ai?
Nu de alta, dar visam si eu la o varsta destul de frageda big grin

| Blindeye a răspuns:

Acei oameni se ocupa de spionaj. Te găsesc și în gaura de șarpe. Nu poți ajunge acolo decât dacă tu cunoștințe cineva din interior sa te recomande ca așa ar intra orice terorist, se fac diferite teste de rezistenta și au probe. Nu e deloc ușor.

| SomeRomanianGuy a răspuns (pentru Blindeye):

Rezistenta ca rezistenta, psihologia e baza si capacitatea ta de multitasking.

| Blindeye a răspuns (pentru SomeRomanianGuy):

Intr-adevar. E greu.