| Andreea201012 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cum se numeste o melodie care tot o da pe kiss fm si e in alta limba e melodia mea preferata si nu o gasesc o tot cautt. Cine stie cum se numeste sa lasa com sau linkul de muzica cel care ghiceste primeste funda! love struck

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi de unde ai vrea să ştim melodia dacă nici măcar nu ne-ai zis vreun vers sau ceva din ea? Sunt zeci de melodii care sunt date pe Kiss fm.Jesus...gândiţi şi voi când scrieţi...rolling eyes

| NeymarJr11 a răspuns:

Zi niste versuri din ea / cine o canta!

Rihana - Stay / Antonia - Marabou / Dj sava - tenerife /

| NeymarJr11 a răspuns (pentru Alina282):

Da ia e tongue

| Andreea201012 explică (pentru Alina282):

Daa mel asta este happy mersii ca mi-ai spus nu pot sa iti dau fundita nu stiu dc dar voi mai intra si iti voi daa :*