| 25Valerika25 a întrebat:

Cine imi poate spune toate meseriile in care poti sa lucrezi cu animalele.Va rog ajutati-ma. Funda!

P.S Iubesc foarte mult animalele.

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Meseriile cu care poti sa lucrezi cu animalele sint:-medic sau asistent veterinar,dresor de caini sau de pisici,dresor de animale salbatice,fermier la o ferma de vaci,porci,pui,gaini,curcani,rate,bibilici,struti,iepuri,oi,capre, porumbei, la o crescatorie de cai, cioban la oi si de capre, vaci, circar, etc...

| Eastwood a răspuns:

Veterinar, dresor de caini!