| YoUvalentinYou a întrebat:

Cine imi poate zice un site de unde sa pot lua imagini miscatoare cu anumite nume... am vazut la uni pe chat xat ( ex: http://xat.com/ralukalove) si vreau si eu un site cu poze miscatoare care au nume pe care sa mi le pot pune la xat, pls dau funda!

5 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Alea sunt imagini de tip GIF.

| YoUvalentinYou explică (pentru ionuutzuu):

Stiu ca le zice gif de unde le gasesc?

| ionuutzuu a răspuns (pentru YoUvalentinYou):

Pe google images... scrii GIF si apoi dai pe ele. ce e asa greu?

| ursachy a răspuns:

Www.romchats.tk singurul chat din romania care are optiunea de webcam . poti intalni si cunoaste persoane din romania si din alte tari numai pe RomChat , click pe site ,Nu necesita inregistrare ! zilnic peste 300 persoane online . totul gratis .

| YoUvalentinYou explică:

Mda...stiu ca asa le spune da unde gasesc?