| Gentlemans a întrebat:

Cine imi recomanda si mie un job de acasa cu ajutorul pc-ului?

6 răspunsuri:
| Bucataru_Ioan_Vladut_1990 a răspuns:

Afaceri on-line

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Video chat

| ValentinOrlov a răspuns:

Daca ai putine cunostinte in Web Design incearca Freelancer.

| Talpau_Dorina_1997 a răspuns:

Designer grafic, designer web, redactor, administrator de site-uri, sau afacere (gen un site web pe care vinzi diverse produse)

| bystefu a răspuns:

Chiar am nevoie de un designer web, daca se pricepe cineva astept mesaj.

| Irina199 a răspuns:

Https://videopay.is/? ref=81711

Urmareste materiale documentare si publicitare pentru a castiga. Conditia obligatorie e de a le urmari pana la final, fara a intrerupe.