| Archangells a întrebat:

Cine imi recomanda un job la distanta, de acasa, ceva fara experienta anterioara?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| Archangells explică (pentru suntserios):

Sa dau sfaturi la altii

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Job = ești angajat să depui o muncă, o activitate productivă.
Fără experiență anterioară ( pentru acel job).
Deci ai dori un fel de angajare cu calificare la loculde muncă, pentru acel job online, căci dacă nu știi să faci nimic, nu poți lucra pe acel job.
Asta ar presunpune că există un asemenea loc de muncă, ca cineva să ți-l poată recomanda.
Un asemenea job la care să fii din start plătit nu există.
Dar există ceva foarte apropiat de ceea ce dorești dta.
Se numește network marketing, hulitul MLM.
Ca să poți fi primit ( angajat) trebuie să faci o investiție. Așa zisul pachet de start, care sunt niște produse.
Apoi ei te vor învăța ce trebuie să faci ca să le vinzi.
Pentru asta vei face de acasă, online acele acțiuni care te vor învăța ei să le faci.
Vei fi plătit din prima vânzare și din prima recrutare.
Astfel poți începe ceva la distanță, de acasă, fără experiență anterioară.

| Donsavas a răspuns:

Pentru a da sfaturi cuiva pe bani, ar trebui sa fi calificat în ceva, sa ai niște studii pentru a fi profesionist și a ți permite sa ai un portofoliu de clienți. Ori ai afacerea ta acasă, unde produci și vinzi la distanta, ori Îți coordonezi firma de prestat servicii de la distanta sau te angajezi online, fără carte de munca ca și call center sau administrator la afacerea cuiva. Iarăși, trebuie sa ai o diploma pentru a dovedi cuiva de ce ești în stare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afiliere si porcarii de astea.
Mineaza dupa Bitcoins.

Altceva nu exista daca nu stii sa faci nimic.Am incheiat subiectul.