| iuonak93 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum se face urmatoarele trucuri? : " 1.Alegi o carte, o bagi la mijloc amesteca pachetul si iti ghiceste cartea"

2. O moneda sau un alt obiect sub o batista sau hartie ridic batista/hartia/prosopul si dispare moneda.

3. Bani scosi de dupa ureche.

7 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Iluzionism.

| EmiiLoveYou a răspuns:

Nu mai stiu cum se faceau dar uite aici un site unde vei gasi trucurile:
http://dli.ro/trucuri-magice

| lextar113 a răspuns:

Primul truc, e simplu,lasi pe unul sa traga cartea, apoi ii zici sa o puna in pachet lanaga ce carte vrea el, cu spatele, u esti atent la cartea respectiva, si vei sti ca e acolo cartea aleasa de acea persoana

| RedBul33 a răspuns:

La prima cred ca trebuie sa intorci cartea invers si cand rasfoiesti pachetul de carti il gasesti repede!:

| o1OCXsss a răspuns:

Pai,sunt anumite metode prin care se executa. Daca vrei eu iti dau linkuri cu trucuri asemanatoare. Sund foarte cool,

| iuonak93 explică (pentru o1OCXsss):

Vreau

| o1OCXsss a răspuns (pentru iuonak93):

Pai uite aici ai un link si apoi mai departe o sa mai vezi[e pe youtube] http://www.youtube.com/watch?v=cBhJyxx6e8I Funda?