| Maggie_2935 a întrebat:

Cine imi spune un site de pe care pot scoate niste cursuri online de desen linear?

Răspuns Câştigător
| NikoNik a răspuns:

Stiu un site care multi pictori, isi expun desenele, si mai si invata cum sa desenezi, desenez.net, este siteul adevaratilor artisti, sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Nu exista termenul pe care l-ai folosit!
Exista desen tehnic ( pentru proiectare) si desen artistic ( pentru artisti plastici, designeri, etc.
Hotaraste-te ceea ce vrei!

| Maggie_2935 explică:

Exista desen liniar,legat de matematica, eu stiu ce scriu, mersi cosmin