| Girll12 a întrebat:

Cine imi zice si mie cum sa imi fac parul :-s? il am mediu cu breton intr-o parte big grin de`obicei mil intind cu place big grin dar mil lasa simplu [desfacut] as vrea sa incerc altceva mai nou :X cine imi zice si mie?:X:X: are fundita! :X

3 răspunsuri:
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Ai pute sa iti indrepti parul si sa iti intorci bretonul sau sa iti ondulezi parul cu bretonul drept sau sa iti indrepti tot parul si sa iti fc in fata 2 bucle sau sa iti indrepti tot parul si sa iti impletesti 4 codite mici mici sau indreaptal/onduleazal si prindeti bretonul sus cu o clamutza draguta sau pur si simplu lasatil rebellove struck

| Drunkenhearts a răspuns:

1.impletit intr'o coada clasica, sau o coada "os de peste". 2. onduleaza bretonul la varfuri cu placa. 3. punetzi o betitza groasa si indreapta parul.4.prinde'l cu betze chinezesti

| ramona_1444 a răspuns:

Tundel si fa-ti breton pe frunte (asa am facut eu :d)