| crisiss a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste sfaturi pentru o facultate?, inca nu stiu unde sa dau, deja intru in criza de timp

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.alegefacultatea.ro
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Ce profil termini?
Ce obiecte ti-au placut in scoala?
Ce fel de fire esti?

| crisiss explică (pentru michelia):

Profil real, filiera teoretica

| catablondu a răspuns:

Buna, depinde ce persoana esti, ce pasiuni ai, ce domenii te atrag. Incearca sa iti faci o lista, sa te gandesti ce ti-ar place sa faci pe viitor.

| annutza14 a răspuns:

Pai trebuie sa te gandesti ce iti place sa faci...sau ce tri-ar place sa faci in viata! Daca de exemplu vrei sa te faci doctor ar trebui sa mergi la facultatea de medicina sau la alta facultate care te ajuta in domeniu! Dar asta depinde doar de ce ti-ar placea tie sa faci, si trebui sa te gandesti daca esti pregaqtita sa faci acel lucru! happy