| Cristiano_8046 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa gasesc o echipa de fotbal in Anglia unde sa pot sa dau probe sunt tanar am 18 ani si am fost 2 ani legitimat, joc bine cu ambele picioare, am viteza si am un joc aerian foarte bun.Anul acesta termin clasa a 12 a si pe urma voi face tot posibilul sa plec in Anglia unde asa ca de inceput sa dau probe la vreo echipa chiar daca e din liga 3, sau a 4a daca stiti pe cineva sau daca imi puteti da informatii eu va astept va multumesc

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Cauta si tu federatia engleze de fotbal si cauta site-urile echipelor, intra la contact si trimite-le filmulete cu tine jucand fotbal.bafta multa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te-ai orienta la echipe din tara big grin
De exemplu Steaua2