| Flo06 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna care sunt sansele ca sa te angajezi dupa ce termini FSEGA din Cluj?(vreau sa merg la statistica si previziune economica)

1 răspuns:
| Realistu a răspuns:

Presupun ca cei de acolo te-ar ajuta mai bine, dar ca si fi baiat destept, te poti uita pe statistica de anul trecut sa afli daca au mai fost locuri, cate au fost, cate mai sunt. Intri pe site-ul facultatii si sigur o sa gasesti, am dat si eu de problemele astea. Fiecare facultate are un barem de lucri, etc. Te descurci tu!