| inna07 a întrebat:

Cine poate sa imi zica si mie care facultate e mai de viitor "Automatică şi Calculatoare" si "Electronică, Telecomunicaţii şi Tehnologia Informaţiei", care e diferenta si ce servici iti poti gasi dupa terminarea facultatii... orice informatie e bine venita happy

1 răspuns:
| CMaria21 a răspuns:

Automatica si calculatoare este foarte de viitor intereseaza-te pe forumuri insa daca ajungi sa stii sa lucrezi softuri si fel de fel de programe castigi extraordinar inca din timpul facultatiihappy