| RebelaDeLaRadio a întrebat:

Cine se uita la Violetta? Cu cine crezi ca va ramane

Cel mai ncomplex raspuns primeste FUNDITA

Răspuns Câştigător
| va2311paa a răspuns:

De fapt apare si Violetta 3 si pana in prezent adica pana la Violetta 2 cuplurile vor fi:Maxi si Camila pentru ca se saruta pe la capitolul 39, Leon si Lara mecanica lui de la motocros cu care se va saruta, Francesca cu un baiat nou pe nume Marco iar Violetta cu Diego pentru ca dupa ce se desparte Leon de ea incepe s se apropie de Diego si in capitolul 40 sau 41 se saruta din nou de data asta sincer... Funda?

5 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Dupa mine cu Tomas, dar din pacate ramane cu Leon, dar in sezonul 2 si ultimul v-a ramane cu alt tip, Diego.

| MyhaXMaya a răspuns:

Cu Tomas va ramane sigur, pentru ca pe el il iubeste, la Leon tine doar ca la un prieten, deci in concluzie va ramane cu Tomas. happy

| darck1999 a răspuns:

Toate semnele arata ca va ramane cu Tomas.

| fanuldinamo a răspuns:

Relatia lui Leon si Violetta rezista pana cand violetta si Diego canta eu soy asi la televizor. La sfarsitul cantecului Violetta se arunca in bratele lui Diego iar el o saruta.Atunci Leon o paraseste

| My_Ally_1995 a răspuns:

Eu ma uit. Stiu ca sunt 8 sezoane. Acum e Violetta 2 si Violetta e cu Diego. Dar in ultimul sezonul Leon o va cere in casatorie pe Violetta. Deci ea va ramane cu Leon.
Sezonul 1:
Leon si Ludmila
Violetta si Tomas, apoi
Tomas si Francesca, dupa
Tomas si Ludmila, apoi
Leon si Violetta
Cami si Broduey
Sezonul 2:
Lara si Leon
Ludmila si Federico (dar nu vor ramane)
Diego si Violetta
Francesca si Marco
Cami si Seba
Maxi si Naty, apoi se va saruta si cu Cami, deci
Cami si Maxi
Si cam atat.
Funda? happy