| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie ce ore se face in primul` an de medicina? Tnx :*.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acolo vrei sa meri? tu realizezi ce greu ii? ce vrei? sa omori omu? trebuie sa stii perfect medicina, nu doar platesti ca proasta, ca degeaba. Sincer nu mai am incredere in mediicii de azi, nici in cei ce urmeaza.O sa fiti din ce in ce mai slabi pregatiti. Du-te fa la stiinte economice, finante banci, lucri cu bani si ai tat ce vrea c*rutu tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anatomie+Embriologie; Biochimie; Biologie celulara si moleculara; Fiziologie; Informatica si biostatistica; Biofizica; cursuri+lucrari practice. Funda?

| k1fighter a răspuns:

Ce sa faci tu la medicina ma nene tu habar n-ai sa scrii corect si te duci la medicina.Se scrie "se fac " nu " se face ". esti praf eu zic sa te duci la medicina de urgenta ca pacientwinking

| UNcopac a răspuns:

Cand vei merge la subsol sa tragi un pic pe nas formolu si sa vezi cum (croiesc) aia mumia care ti-o pune pe masa te vei razgandi

| byka1986 a răspuns:

"se fac"

| Ðianna a răspuns:

Nu o sa treci de proba de literatura romanawinking

| sweetstar2 a răspuns:

rolling on the floor))) mi se pare super amuzant modul in care ripostati fratilor. chiar nu am observat ca am scris gresit acolo laughing) nu va faceti probleme ca nu-s ultima agramata de pe TPUwinking peace! happy