| deeacrystal a întrebat:

Cine vrea sa fie fotomodel sau photomodel? anuntatima

Răspuns Câştigător
| dada a răspuns:

Aahh love struck vreau si eu laughing whistling

11 răspunsuri:
| ioanabanana a răspuns:

Auzi, dar care e diferenta intre cele doua? intr-una se castiga mai bine, sau ce? sa fii fotomodel e mai najpa decat sa fii photomodel? sau am de ales intre a fi fotomodel in romania si a fi photomodel in america? rolling on the floor

| inna a răspuns:

Nu merci sunt deja fotomodel laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah si suntem doar fotomodele sau avem si program de seara?
by dydee

| Criiss16 a răspuns:

Dar.care e diferenta dintre fotomodel si photomodel? Ca nu inteleg.laughing

| Gabry a răspuns:

Si euuuu! am exact masurile lui Taly:->!

| www a răspuns:

Fotomodel sau photomodel, grea alegere, serios. E ca si cand ar trebui sa aleg sa merg in Etiopia sau in Ethiopia, sau intre Italia si Italy.
E prea greu nu cred ca pot sa fac alegerea asta, m-as fi bagat daca nu era asa grea alegerea, dar e prea grea deci nu pot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Analfabetismul constituie o conditie?

cami
| cami a răspuns:

Sau. dorinta de a parea mai sic?

| o fetitZa dulCeE :X a răspuns:

Eu vreau happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe http://foto-iasi.hi5.com si vezi cu ce ne ocupam, poate te intereseaza!

| oana00 a răspuns:

Vreau si eu happy