| bitzishor2 a întrebat:

Compozitor muzica rock caut band sau vocalist solo ca sa imi cante piesele...Compun de placere dar daca treaba merge nu am sa iau mult din profit(la latitudinea bandului sau vocalist cat vrea sa dea).Am deja cateva cantece in palmares dar in lipsa de voce si/sau instrumentisti nu pot sa fac nimic...Cei interesati sa imi trimita email la adamthorns25@gmail.com... Rog seriozitate...Cn se ofera?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai gandit si ce sa cante? adica heavy metal, hard rock, vocea poate sa conteze sau nu, intelegiwinking de aia intreb.Eu de exemplu am o formatie si sunt vocal si vocea mea nu e asa de reusita dar chitara si tobele parca o fac sa sune mai bine si toata lumea la care am cantat spune ca ne pricepem big grin