| Angelooooo a întrebat:

Consideri ca poti sa fi un jandarm bun daca ai doar 1.75m? mai precis jandarm montan

6 răspunsuri:
| skynexus23 a răspuns:

Sigur, nu vad nici o problemă în legătură cu înălțimea poți fi un jandarm bun și să îți faci treaba la fel de bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți să fi jandarm bun și la 1.75 înălțime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți să fi și în oraș jandarm cu înălțimea ta.

| darrio2007 a răspuns:

In cazul tau conteaza aptitudinile.

| mi25 a răspuns:

Nu baga in seama ce spune anonimull. La un om de munte: vanator de munte, jandarm etc. Nu conteaza inaltimea, ci puterea si forta pe care o are in maini si picioare, rezistenta fizica. Degeaba inalt ca bradul si slab ca gardul: te rastorni in prapastie sau mori la urcus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te faci altceva decât jandarm.