| Cristina788 a întrebat:

Credeți că aș putea să mă duc la muncă si in aceeași zi să merg și la scoala?
sunt la școală și nu pot să lucrez credeți că există vreun job care sa aibă un program scurt? cum pot să fac bani?.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Exista job-uri part-time, in general am vazut ca pe la kfc, mec si alte fastfood-uri se angajeaza part time.

| Shimozukushiki a răspuns:

Cu această problemă mă confrunt și eu...deșii, omul de acolo mi-a zis că pot să îmi aleg eu zilele în care să vin, dar a zis că are nevoie să fiu acolo 8 ore, 5 zile pe săptâmână... aparent am reușit să îmi fac cât de cât un program, înafară ca este o săptmână în care pot veni doar 4 zile din 5

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce clasa esti!
Daca esti al liceu, din clasa a Xi-a te poti transfera la seral si poti lucra ziua, iar seara merge la liceu. Totusi este un inconvenient, facandu-se doar putine ore la seral, se afc 13 ani de liceu.