| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca este in regula sa lucrezi in timpul facultății? Va rog sa detaliată. Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde. Dacă lucrezi în domeniu ar fi în regula. Sau dacă ai nevoie de bani

| QueenOfLeon a răspuns:

Este foarte ok sa lucrezi in timpul facultatii, atat timp cat nu iti neglijezi treburile pe acolo. Depinde mult si de facultate (la unele muncesti mai mult decat la altele). De asemenea iti trebuie un program flexibil pentru job, deoarece cursurile/laboratoarele/seminarele nu sunt in fiecare zi la ore exacte.
Bafta!