| ana_3285 a întrebat:

Credeti ca exista un echilibru intre viata personala si cariera, sau ar trebui sa existe?

3 răspunsuri:
| JustWannaDance a răspuns:

Da, cu siguranta exista!

| JustWannaDance a răspuns:

Da, cu siguranta exista!
happy

| kris666 a răspuns:

Da, exista un echilibru intre cariera si viata personala. si cred ca asta cautam noi toti, secretul reusitei, al fericirii si al implinirii ar putea fi acesta daca stam sa ne gandim. esti cu adevarat fericit atunci cand reusesti sa gasesti acea armonie, cand reusesti sa ai echilibrul perfect intre cariera si viata personala, intre iubire si ratiune. de fapt, cred ca noi cautam acel echilibru toata viata...