| anonim_4396 a întrebat:

Credeți ca facultatea de inginerie alimentara este de viitor? Ma gândesc la faptul ca oamenii vor avea mereu nevoie de mâncare rolling on the floor doar ca ma tot uit pe net și am văzut câțiva oameni nemulțumiți ca au terminat aceasta facultate, dar și unii care s-au realizat, faza e ca ma îngrijorează faptul ca din câte am înțeles salariile ca inginer alimentar sunt ca de rahat...

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Caută și tu pe site-uri cu joburi și vezi cât de "cerută" e pregătirea/meseria asta